top of page

3GR Taste Test

  • louises001
  • Nov 19, 2021
  • 1 min read

In Maths 3GR have looked up the cost of groceries, and compared the prices of different brands. We did a taste test to decide if we think spending the extra money for a brand is worth it.

ree

 
 
 

Comentarios


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page